• Zawody w ratownictwie wodnym Knurów

  W niedzielę 22 października 2006 r. odbyły się na nowo otwartym basenie w Knurowie zawody ratowników WOPR. W zawodach indywidualnie zwyciężyli Agnieszka Bieniak z Rybnika i Bartek Bober z Knurowa. Drużynowo wygrała ekipa z Rybnika przed Knurowem i Tychami.

  więcej >>
 • Szkolenie na wodach szybkopłynących - poziom II

  W dniach 20-22.10.2006 r. na torze kajakowym w Krakowie odbyło się I ogólnopolskie szkolenie z zakresu "Ratownictwa na wodach szybko płynących - poziom II".
  Szkolenie miało na celu weryfikacje technik ratowniczych nauczanych na sztucznym torze kajakowym "Wietrznice".

  więcej >>
 • Mistrzostwa miasta w wiosłowaniu.

  3 września o godz. 15.00 na j. Paprocany odbyły się zawody w wiosłowaniu łodzią ratowniczą o Mistrzostwo Tychów.
  Startowało 17 ratowniczek i ratowników.
  Zawody wygrał po raz drugi z rzędu Radosław Karbowski przed Tomkiem SkoczylasemiTomkiem Koziołem.

 • Szkolenie BLS-AED

  W związku ze zmianami dotyczącymi resuscytacji krążeniowo oddechowej RKO wprowadzonymi przez Europejską Radę Resuscytacji Drużyna WOPR Tychy zorganizowała szkolenie na temat "Podstawowych Zabiegów Resuscytacji oraz użycia Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego (BLS-AED)"

  więcej >>
 • Szkolenie Wietrznica 2006

  W dniu 10 czerwca 2006 r. na sztucznym torze kajakowym "WIETRZNICA" odbyło się szkolenie na temat ratownictwa w wodzie szybko płynącej i warunkach powodziowych.

  Podczas szkolenia omówione i przedstawione były techniki ratownicze i sposoby ratowania w wodzie szybko płynącej oraz techniki ratownicze w warunkach powodziowych.

  więcej >>